وزارت امور اقتصاد و دارایی
نتایج مسابقات ورزشی آقایان اداره کل نظارت بر اجرای بودجه به مناسبت دهه مبارک فجر


به مناسبت دهه مبارک فجر مسابقات ورزشی در رشته‌های مختلف برگزار شد و همکاران اداره کل نظارت بر اجرای بودجه در برخی رشته‌ها به مقام‌های اول تا سوم رسیدند.

رشته دارت مدیران، آقای غلامرضا امین رفتاری مقام اول را کسب کردند.

رشته پرتاب توپ مدیران، آقای احمد کوهستانی مقام دوم را کسب کردند.

رشته فوتسال، تیم اداره کل نظارت بر اجرای بودجه به مقام اول رسید.

در رشته فوتسال که با حضـور 14 تیــم از ادارات کل وزارت متبوع و سازمان‌های تابعه برگزار شد، تیم فوتسال نظارت بر اجرای بودجه به مقام قهرمانی این دوره دست یافت.

لازم به یادآوری است که تیم فوتسال اداره کل نظارت بر اجرای بودجه پس از کسب پیروزی در تمامی بازی‌های مقدماتی در گروه خود به‌عنوان سرگروه به مرحله بعد صعود کرد و در مراحل «یک هشتم» و «یک چهارم» نهایی با برد مقابل تیم‌های چاپخانه دولتی و حراست «الف» به فینال راه یافت. در بازی نهایی نیز با غلبه بر تیم فوتسال اداره کل خزانه، به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات گرامیداشت دهه مبارک فجر نائل آمد.

شایان ذکر است که تیم فوتسال اداره کل نظارت بر اجرای بودجه بعد از انجام 6 بازی با به ثمر رساندن 22 گل و دریافت تنها یک گل به کار خود پایان داد.

اسامی بازیکنان اداره کل نظارت بر اجرای بودجه (فوتسال)

آقایان: غلامرضا امین رفتاری، احمد کوهستانی، امیر خدابخش، رحمت الله مرادی، مهدی شریفی نیا، مختار کیوانفر، محمد محمودیان، عبدالله جمالی، غلامرضا اسمعیل زاده و محمد سیاح رضایی


 
امتیاز دهی
 
 

تعداد بازديد اين صفحه: 857