وزارت امور اقتصاد و دارایی
صفحه خانه
تماس با ما
English
لینک
داشبورد مدیریت منابع انسانی


ورود به سیستم ایمیل وزارتخانه
تقويم
<>
شيدسچپج
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

 
نــــرم، نــــرمـــــک مــی‌رســـــــد اینک بهــــــــــار

فصل زیبای بهار نویدبخش رویش و خیزش دوباره طبیعت، بیداری قلوب و روشنی‌بخش دلهاست؛ آغازی برای حرکت و تلاشی برای شکوفاشدن در مسیر رشد و بالندگی هرچه بیشتر...
تحویل سال 1398 در اداره کل

در تقارن ولادت با سعادت مولای متقیان حضرت علی (ع) و آغاز سال نوی خورشیدی؛ مدیریت محترم و تعدادی از همکاران اداره کل نظارت بر اجرای بودجه به فراخور وظایف محوله ساعات پایانی سال 1397 و آغازین سال 1398 را در محیط اداره کل سپری کرده وضمن تحویل سال جدید در جمعی دوستانه، قدم به سال 1398 نهادند. مدیریت محترم اداره کل با تبریک و شادباش فرارسیدن سال نو به کلیه همکاران، سالی توأم با عافیت و عاقبت بخیری برای همگی آرزومند است.
تقدیر از بانوان همکار اداره کل در روز بزرگداشت مقام زن

امروز همه‌ی اهل جهان شور گرفتند مهتاب و ستاره ز رخش نـور گرفتند رفتند ملائـک همــه در خانه احمـد یا فاطمه‌گویان همگی سور گرفتند همزمان با ولادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت مقام زن؛ در جمعی دوستانه ضمن تبریک به بانوان همکار توسط مدیریت محترم اداره کل نظارت بر اجرای بودجه، از زحمات و همکاری آنها در انجام و پیشبرد امور محوله تقدیر و تشکر بعمل‌آمد.
نهمین کنفرانس بین‌المللی بودجه‌ریزی برمبنای عملکرد

نهمین کنفرانس بین‌المللی بودجه‌ریزی برمبنای عملکرد(PBB) در تاریخ 18 و 19 دی ماه سال جاری با هدف ارائه تجربیات دستگاه‌ها و سازمان‌های موفق و همچنین ارزیابی بودجه‌ریزی بر مبنای عملکرد دستگاه‌های اجرایی با استفاده از «مدل بلوغ بودجه‌ریزی بر مبنای عملکرد» برگزار گردید.
برگزاري جلسات شوراي اجرائي مديريت راهبردي اداره كل نظارت بر اجراي بودجه در سال 1398


برگزاري جلسات شوراي اجرائي مديريت راهبردي اداره كل نظارت بر اجراي بودجه

جلسات (11) و (12) شوراي اجرائي مديريت راهبردي اداره كل نظارت بر اجراي بودجه، به منظور پي‌گيري و پايش تحقق برنامه‌هاي راهبردي معاونت نظارت مالي و خزانه‌داري كل كشور، بررسی عملکرد گروه‌ها و ادارات داخلی در بهمن ماه سال 1397 و برنامه‌ریزی برای تسریع در انجام امور اسفند ماه سال 1397، مورخ 06/12/1397 برگزار و تصوير صورتجلسه مربوط به آن نيز طي نامه شماره 274304/56 مورخ 11/12/1397 براي دبير شوراي مديريت راهبردي معاونت متبوع ارسال شد.

- نایب قهرمانی تیم داژبال اداره کل نظارت بر اجرای بودجه در مسابقات ورزشی گرامیداشت دهه مبارک فجر – بهمن ماه 1397


برگزاري دهمین جلسه شوراي اجرائي مديريت راهبردي اداره كل نظارت بر اجراي بودجه


گزارش عملکرد مالی دولت در مقطع هفت ماهه 1397 تهیه و برای مقامات و نهادهای ذی‌ربط ارسال گردید.


برگزاري هشتمین جلسه شوراي اجرائي مديريت راهبردي اداره كل نظارت بر اجراي بودجه


تخصیص اعتبارات هزینه‌ای نه ماهه لغایت آذرماه سال 1397 دستگاه‌های اجرایی و استان‌ها ابلاغ شد.


برگزاري هفتمین جلسه شوراي اجرائي مديريت راهبردي اداره كل نظارت بر اجراي بودجه


برگزاري ششمین جلسه شوراي اجرائي مديريت راهبردي اداره كل نظارت بر اجراي بودجه


برگزاري جشنواره ورزشی در سطح کشور


بيشتر
اطلاعیه مهم مربوط به تاییدیه تخصیص اعتبار سال 1394

نمایندگان دستگاه های اجرایی می توانند برای اخذ تاییدیه تخصیص دوازده ماهه 1394 به کارشناسان مربوطه در اداره بررسی منابع و مصارف بودجه و تخصیص اعتبارات مراجعه نمایند.

بيشتر
معرفی همکار جدید


نایب قهرمانی تیم داژبال نظـــارت بر اجرای بودجـه ( بانوان ) در جام آزاد سازی خرمشهر

این مساابقات با حضور 8 تیم از ادارات وزارت متبوع در تاریخ 10 خرداد ماه سال جاری برگزارو تیم اداره کل نظـــارت بر اجرای بودجـه به مقام نایب قهرمانی این مسابقات نائل گردید.

تیم فوتبال اداره کل نظارت بر اجرای بودجه به دیدار پایانی مسابقات جام دهه مبارکه فجر وزارت امور اقتصادی و دارایی راه یافت .

از سری مسابقات فوتسال دهه مبارک فجر، تیماداره کل نظارت بر اجرای بودجه پس از صعود از مرحله مقدماتی، در مرحله یک هشتم نهایی در یک بازی نزدیک تیم خوب اداره کل حراست را با نتیجه 3 بر 2 شکست داد و به مرحله نیمه نهایی صعود کرد.

بيشتر